Demirdöküm Kombi Bakımı

İstanbul Demirdöküm Kombi Servisi her model Demirdöküm markalı kombiler için yerinde Demirdöküm Kombi Bakımı hizmet vermektedir.
444 32 94

Demirdöküm Kombi Servisi kombi bakımı işlemleri teknisyen ekiplerimiz tarafından profesyonel olarak uygulanmaktadır.  Kombi bakımı yapılmasındaki amaç kombi arızaları konusunda tedbir almak ve kombinizi yıllarca sorunsuz olarak kullanabilmenizi sağlamaktır. Demirdöküm kombi servisi olarak kombi bakımı uygulamamızda belirli zamanlarda kampanya uygulamaktayız. Ayrıca yapılan bakım işlemi servisimiz tarafından bir yıl garantili olarak sunulmaktadır.

Kombi Bakımı Yaptırmak Neden Önemlidir?

vaillant kombi servisi kombi bakimiÖncelikle Demirdöküm Kombi Servisi kombi bakımı yaptırdığınızda size bir yıl boyunca herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız ücretsiz servis hizmetini garanti eder.  Bakımı yapılan kombinin arıza vermesi çok düşük bir ihtimaldir. Bu nedenle kombi bakımını öncelikli olarak koruyucu bir tedbir sigorta primi gibi düşünebilirsiniz. Yine de teknolojik bir cihaz olduğu için kombiniz bakım yapıldığı halde arıza verebilir. Böyle bir durumda servisimiz adresinize gelip yapacağı kontroller için sizden servis ücreti almayacaktır. Ancak değişmesi gereken bir parça var ise bunu size bildirir ve onayınız doğrultusunda işlem yapar. Yeni parçanın maliyeti servis ücretine dahil edilmemiştir. Demirdöküm Kombi Servis Fiyatları hakkında bilgi almak için ilgili yazımıza göz atabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Servisi Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Demirdöküm Kombi Servisi Hizmetleri arasında çağrı merkezimize en fazla ulaşan kayıtlardan biri de kombi bakımıdır. Kombi bakımı yapılırken öncelikli olarak kombi ve parçaları toz ve kirden temizlenir. Bu basit bir işlem gibi görünse de son derece önemlidir. Biriken toz ve kirin kombi parçalarına ve tesisata girmesi tıkanma ve paslanmalara neden olacağından arıza oluşumuna sebep olur. Kombi iyice temizlendikten sonra kış ayarında çalıştırılarak tüm parçalar ve tesisatın kontrolü yapılır. Kombiden gelen bir ses ya da akan bir su, kombi arızasının habercisi olabilir. Ayrıca kış ayarında sıcak suyun radyatörlere eşit ve verimli şekilde dağılması da önemlidir. Kombinin çalışmasında bir sorun görünür ise gerekli müdahale yapılarak cihazınız Demirdöküm Kombi Servisi tarafından kışa hazır hale getirilir.

Demirdöküm Kombi Bakımı Ne Zaman Yapılır?

Demirdöküm servis olarak kombi bakımı için en uygun zamanın sonbahar ayları olduğunu belirtmeliyiz. Bunun nedeni kışa girmeden kombinizin yoğun kullanıma hazır olması ve soğuk günlerde sorun yaşamamanızdır. Elbette yaz aylarında da bakım yaptırabilir ve bakım ücretleri için yaz kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

444 32 94

Okunma 495 defa