Demirdöküm Kombi Onarım

İstanbul Demirdöküm Kombi Servisi her model Demirdöküm markalı kombiler için yerinde Demirdöküm Kombi Onarım hizmet vermektedir.
444 32 94

Demirdöküm Kombi Servisi Kombi Onarım hizmetini  hızlı, garantili ve uygun fiyatlar ile yapmaktadır.  Kombi onarımı ifadesi kombilerde meydana gelen arızaların giderilmesi için teknik servis tarafından yapılan işlemlerin genelini kapsamaktadır. Kombi onarımı arızanın durumuna göre yerinde yahut Demirdöküm servis merkezine götürülerek gerçekleştirilir. Merkeze götürülmesi gereken cihazın sökülme ve montaj işlemleri de Demirdöküm Kombi Servisi Hizmetleri arasındadır.

Demirdöküm Kombi Onarımı Nasıl Yapılır?

Demirdöküm kombinin arıza vermesi durumunda öncelikle arızaya neyin sebep olduğu araştırılır. Arızanın nedeni tespit edildiğinde ise Demirdöküm kombi servisi uzman personeli tarafından onarım işlemi başlatılır. Bazı durumlarda kombinin yerinde onarım mümkün olmayabilir. Bu durumlarda kombi güvenli bir şekilde sökülerek onarılması ve gerekli testlerinin yapılması için Demirdöküm servis merkezine götürülür.

Kombinin çalışmadığı her durum onarım işleminin gerektiği anlamına gelmemektedir. Arızanın nedenine göre bazen kombinin resetlenmesi ya da basıncı düşük ise kombiye su ilave edilmesi kombinin çalışır duruma gelmesini sağlayabilir. Bu nedenle Demirdöküm kombi servisi personeli ile görüşürken kombinizin verdiği ikaz ışığı ya da arıza kodunu belirtmenizde fayda vardır.

Demirdöküm Kombi Servisi Kombi Onarım Ücretleri

Kombi onarım işlemi başlamadan önce mutlaka Demirdöküm servis görevlisi tarafından müşteriye bilgi verilmelidir. Onarım için alınacak servis ücreti konusunda müşteri aydınlatılmalıdır. Arızanın giderilmesi için değiştirilmesi gereken bir kombi parçası var ise bu parçanın fiyat da müşteriye bildirilmeli ve kesinlikle onayı alınmalıdır.  Demirdöküm Kombi Servis Fiyatları yazımızdan konu hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Kombi onarım sırasında takılan yedek parçaların ücreti servis ücretinin üzerine eklenmektedir. Kullanılan parçalar orjinal olup, servis garantisi taşımaktadır. Yedek parça garantisi genellikle 1 yıldır ancak parçaya göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Demirdöküm Kombi Servisi Kombi Onarımı Ne Zaman Yapılır?

Demirdöküm Kombi servisi olarak 7/24 kombi onarımı hizmeti vermekteyiz.

444 32 94

Okunma 494 defa